Konferenční oddělení

Konferenční oddělení Zámku Nové Hrady, které je součástí MBÚ (Mikrobiologického ústavu) je ideálním místem pro konání konferencí, sympozií, kongresů, workshopů, seminářů, vzdělávacích a jiných vědeckých, firemních i soukromých akcí.

Výhodou našeho konferenčního oddělení je kvalitní zázemí a komplexní využití jeho rozmanitých prostor, pro něž je charakteristický především jejich historický ráz dodávající zdejším akcím jedinečnou a osobitou atmosféru. K dispozici jsou nově (2018) zrekonstruované historické sály s vynikající akustikou, učebny s moderní technikou a špičkové vybavení. Bezplatné připojení k internetu (Wi-fi) je samozřejmostí. Ve všech prostorech konferenčního oddělení je velice dobrý přístup denního světla a ve většině sálů je možnost zatemnění oken.

Stravování při konaných akcích zajišťujeme dle přání hostů prostřednictvím externích profesionálních cateringových firem, a to nejen v prostorách bývalé restaurace Rotunda, která se nachází také přímo v zámku, ale i v prostorách historických sálů.

Součástí areálu je i Zámecký park, kde můžete jen tak relaxovat nebo načerpat energii příjemnou procházkou – park je celoročně přístupný veřejnosti, bez jakéhokoli omezení.

Zámek Nové Hrady není veřejnosti přístupný, nekonají se zde prohlídky.