Pokoje

Celková kapacita je 17 pokojů/44 lůžek (včetně nadstandardního apartmánu „Hraběnka“).

V I.NP hlavní budovy je 13 pokojů (9 pokojů s ložnicí v patře, 4 pokoje jednopodlažní). V budově je také výtah a společná moderní kuchyňka s lednicí, myčkou na nádobí, rychlovarnou konvicí, mikrovlnou troubou, vařičem a pračkou.

Dvoupodlažní pokoj

Ložnice je v těchto pokojích umístěna v patře, kam se vystupuje po dřevěném schodišti. Některé pokoje disponují lůžky i v přízemí pokoje (nebo je zde možné rozložit komfortní přistýlku) – pohodlně se zde proto ubytují kolegové například při firemních akcích. Oba získají svůj oddělený prostor a dostatek soukromí.

Pokoje v přízemí

V přízemí jsou 4 menší, ale neméně útulné, jednopodlažní pokoje se stejným vybavením (jako pokoje v 1. NP) a moderní koupelnou se sprchovým koutem a WC.

Apartmán Hraběnka

Prostorný, světlý apartmán se zdobeným stropem, replikou dobového lustru a nábytku s modrobílým čalouněním. Za skleněnými dveřmi je ložnice s manželskou postelí a zimní zahrada/zasklený balkon se dvěma křesly a stolkem k příjemnému posezení. K apartmánu náleží dveřmi oddělený pokoj s druhou ložnicí se dvěma lůžky v patře, kuchyňský kout s lednicí a velká koupelna se sprchovým koutem a WC.